Královská města

KOLÍN

Královské město Kolín leží na Labi asi 60 km východně od Prahy, v Polabské nížině. Město bylo založeno v polovině 13. století Přemyslem Otakarem II. Jádro města si uchovalo středověký půdorys a dnes je městskou památkovou rezervací.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Kolín najdete na adrese Ubytování Kolín. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Kolín - celé město
Kolín - celé město
 

Pension Pod Věží


*** Pension
Ubytování Kolín : Pension Pod Věží

Pension Pod Věží v Kolíně sídlí v domě, který byl kolem roku 1494 postaven jako jeden z prvních v historickém centru Kolína. Starobylost celého bloku budov dokreslují zbytky městských hradeb. Budova pensionu Pod Věží v Kolíně byla postupně rekonstruována tak, aby byl zachován co nejvěrnější obraz původního domu.

Pension Pod Věží v Kolíně ubytování
Pension Pod Věží v Kolíně nabízí kvalitní ubytování ve 2 jednolůžkových pokojích, 2 dvoulůžkových pokojích a 2 apartmánech. Na pokojích je k dispozici minibar, koupelna se sociálním zařízením, lednice, kuchyňská linka nebo vařič (na menších pokojích), rádio, televize s příjmem satelitního signálu a také telefon s možností připojení na internet.

Pension Pod Věží ubytování v Kolíně gastronomie
Pension Pod Věží v Kolíně nabízí možnost zakoupení snídaně, kterou si můžete vychutnat u recepce, na balkoně nebo ve vinárně. Na dobré jídlo a pití zajděte do útulné vinárny, kde se nabízí jedinečná a neopakovatelná nabídka jídel a nápojů.

Ubytování Pod Věží pension v Kolíně služby
Krásný večer v pensionu Pod Věží v Kolíně spojený s jedinečným kulinářským zážitkem prožijete v Ametystovém salonku, kde se dají pořádat podnikové večírky, menší oslavy nebo malé svatby. Oázu pro znalce moravského vína představuje vinný sklípek s bohatou nabídkou kvalitních vín.

Ubytování v Kolíně pension Pod Věží okolí
Dominantou Kolína je gotický chrám sv. Bartoloměje ze 13.-14. století, který stojí v těsné blízkosti penzionu Pod Věží v Kolíně. Prohlédnout si můžete Regionální muzeum a Dvořákovo muzeum Kolínska v pravěku. Krásný výhled na město a jeho okolí se Vám naskytne ze zachované hranolové bašty Práchovna z 15. stol., která stojí na Zálabské skále. Po procházce historickým centrem můžete relaxovat v Komenského parku, který je od penzionu Pod Věží v Kolíně vzdálen jen pár kroků.Parléřova 40
Kolín
28002
Kolín, Středočeský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Konferenční/společenská místnost, kapacita: 20Přednáškový sálInformační službaPraní prádla, je poskytováno zdarma: NE (cena 100,00)Bezpečnostní schránka, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiPokojová službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: ANOParkoviště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 10 metrů), je poskytováno zdarma: NE (cena 50,00)ZahradaInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiNekuřácké prostředíRecepce 24 hodinCateringové službyÚschovna jízdních kolSekretářské služby, je poskytováno zdarma: ANOBazén - vnitřní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Bazén - venkovní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Tenisový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 400 metrů)Fitness, nachází se přímo v hotelu: ANOBowling, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Squash/ricochet, nachází se přímo v hotelu: NEBilliard, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Sauna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 400 metrů)Noční klub, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Kino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Divadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů)HoubařeníRybolovSolárium, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 400 metrů)Wellness/lázně, nachází se přímo v hotelu: ANOPára, nachází se přímo v hotelu: ANOWhirlpool, nachází se přímo v hotelu: ANOMasáže, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Restaurace, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 30 metrů)Kavárna, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 30 metrů)Pivnice, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 30 metrů)


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Kolín : Pension Falconi ***

Pension Falconi ***

***
Kompletně stylově zrekonstruovaný dům z 30. let 20. století, nabízí komfortní cenově dostupné ubytování v centru města. Výhodná poloha v klidné části centra města, ca. 300m od Karlova náměstí.
Ubytování Kolín : Pension a restaurant Harmonie

Pension a restaurant Harmonie


Pension Harmonie najdete v židovské čtvrti v Kolíně vzdálený pouhé  4 minuty chůze od centra města. K místnímu kinu, akvaparku a wellness centru se dostanete pěšky za 10 minut.
Ubytování Kolín : Pension Pod Věží

Pension Pod Věží

***
Ubytování v centru Kolína v nově zrekonstuovaném domě starém více jak 500let. V sousedství chrámu sv.Bartoloměje a nedaleko židovské čtvrti. Kongresové vybavení, wellness, fitness.
Ubytování Ratboř : Chateau Kotěra

Chateau Kotěra

****
Hotel – restaurant Chateau Kotěra je lahůdkou pro všechny, kdo milují atmosféru z počátku 20. století. V zámku postaveném a dekorovaném zakladatelem české moderní architektury Janem Kotěrou je dnes luxusní hotel.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. kolin@kralovska-mesta.cz TOPlist